My Techno Zone
 
PortaliForumKërkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

February 2023
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728     
CalendarCalendar
Tema Fundit
» Urim Ditelinje
My Techno Zone - Portali I_icon_minitimeMon May 14, 2012 5:55 pm nga Admin

» Tingulli 3nt ft. Infinit record - drog per Vesh .[Lyric]
My Techno Zone - Portali I_icon_minitimeSat May 12, 2012 6:13 am nga Admin

» Prodhohet domatja e zezë
My Techno Zone - Portali I_icon_minitimeSat May 12, 2012 5:39 am nga Admin

» Si hiqen tatuazhet ?
My Techno Zone - Portali I_icon_minitimeSat May 12, 2012 5:37 am nga Admin

» Renditja e gjuhëve më të folura në botë
My Techno Zone - Portali I_icon_minitimeSat May 12, 2012 5:37 am nga Admin

» A e dini se cilat janë 50 çuditë shqiptare
My Techno Zone - Portali I_icon_minitimeSat May 12, 2012 5:35 am nga Admin

» Mashtruesit më të mëdhenj të historisë
My Techno Zone - Portali I_icon_minitimeSat May 12, 2012 5:34 am nga Admin

» Top 10 Organizatat Mafioze më të famshme
My Techno Zone - Portali I_icon_minitimeSat May 12, 2012 5:25 am nga Admin

» Sunrise Inc - Mysterious Girl (Official Video)
My Techno Zone - Portali I_icon_minitimeSat May 12, 2012 5:12 am nga Admin

Top 10 Organizatat Mafioze më të famshme
My Techno Zone - Portali I_icon_minitimeSat May 12, 2012 5:25 am nga Admin
1. Mafia Shqiptare
My Techno Zone - Portali 2-mafi10
2. Mafia Ruse
My Techno Zone - Portali 10-maf10
3. Koza Nostra Siciliane
My Techno Zone - Portali Koza-n10
4. Kartelet e droges Kolumbi
My Techno Zone - Portali 8-kart10
5. Triada Kineze
My Techno Zone - Portali 7-tria10
6. Jakuza Japoni
[url=https://servimg.com/view/17498742/120]My Techno Zone - Portali …

[ Më shumë ]
Komentet: 0
Facebook prezanton App Center
My Techno Zone - Portali I_icon_minitimeFri May 11, 2012 1:02 pm nga Admin
My Techno Zone - Portali Fb-app10
Facebook ka paralajmëruar mediat për projektin e saj të ri, dyqanin virtual të aplikacioneve të saj të cilin e ka quajtur, Facebook App Center.mediat
Sipas rrjetit social, dyqani virtual do tu mundësojë përdoruesve të gjejnë më lehtë aplikacionet sociale, ndërsa qasja në të do të bëhet përs shfletuesve të ndryshëm, nga …

[ Më shumë ]
Komentet: 0
Plot ultrabook nga HP
My Techno Zone - Portali I_icon_minitimeFri May 11, 2012 1:02 pm nga Admin
My Techno Zone - Portali Hp-env10
HP ofertën e vet e freskoi me disa portativ interesant. Risi janë modelet në linjat Envy Spectre XT, Envy Sleekbook, Envy Ultrabook dhe Elitebook Folio.
Envy Spectre XT vjen në shtëpizë krejtësisht metalike me trashësinë prej 14.5 mm, e pesha e tij është 1.4 kg. Portativi është i pajisur me ekran 13.3-inçësh, vjen me SSD prej …

[ Më shumë ]
Komentet: 0
Evrope, fillon shitja e LG Optimus L7 P700
My Techno Zone - Portali I_icon_minitimeFri May 11, 2012 1:00 pm nga Admin
My Techno Zone - Portali Lg-opt10
LG edhe zyrtarisht ka njoftuar se modeli i saj i ri i telefonit në Android, Optimus L7 P700 do të jetë në dispozicion për shitje në kontinentin e Evropës dhe Azisë.
L7 do të kushtojë rreth 300 euro, i zhbllokuar dhe pa ndonjë kontratë me operatorët mobil të vendeve të caktuara.
Optimus L7 është pjesë e linjës L të …

[ Më shumë ]
Komentet: 0
Dota 2 Chuck Norris :P
My Techno Zone - Portali I_icon_minitimeThu May 10, 2012 4:56 pm nga Admin
My Techno Zone - Portali 43016811
New Player ahahhaha Very Happy

Komentet: 2
Shumica me smartphone
My Techno Zone - Portali I_icon_minitimeWed May 09, 2012 6:21 pm nga Admin
My Techno Zone - Portali Mobile10
Sipas hulumtimit të fundit të tregut amerikan të cilin e kreu Nielsen, smartphonet po shiten më mirë se telefonat e zakonshëm. Gjatë çerekut të parë të këtij viti 50.4% e blerësve ka vendosur të blej smartphone që është rritje krahasuar me rezultatin prej 47.8% nga vitit i kaluar.
Gjithashtu, hulumtimi tregoi edhe sistemet më …

[ Më shumë ]
Komentet: 0
Google Play mbetet prapa App Store
My Techno Zone - Portali I_icon_minitimeWed May 09, 2012 6:19 pm nga Admin
My Techno Zone - Portali Ht_goo10
Dyqani virtual i aplikacioneve mobile, Google Play ka arritur në 15 miliardë shkarkime, shkruan TechCrunch.
Shifrat e fundit që Google i prezantoi në janar, për aplikacionet e shkarkuara në Android Market, siç njihej më herët, ishin 11 miliardë.
Megjithatë, edhe pse këto shifra mund të duken shumë të mëdha, rivali i saj …

[ Më shumë ]
Komentet: 0
10 lojërat më të mira të 2011
My Techno Zone - Portali I_icon_minitimeWed May 09, 2012 12:13 pm nga Admin
My Techno Zone - Portali 10lojn10
Boll me “Angry Birds” ka shumë lojëra të tjera të cilat mund të sjellin më shumë kënaqësi. Ky ka qenë vitit i 3-isht pasi "Battlefield 3," "Gears of War 3" dhe "Call of Duty: Modern Warfare 3" kanë korrur shumë sukses.

Këto kanë shitur milion kopje por sipas CNN nuk meritojnë të jenë në …

[ Më shumë ]
Komentet: 0
10 makinat më të shtrenjta në botë
My Techno Zone - Portali I_icon_minitimeWed May 09, 2012 12:11 pm nga Admin
My Techno Zone - Portali Bugatt10
Edhe pse jemi në krizë ekonomike kjo nuk do të thotë se nuk ka më makina super të shtrenjta. Por cilat janë këto makina? Revista “Forbes” në këtë fundvit ka publikuar listën me 10 makinat më të shtrenjta të vitit 2011. /albeu/

Bugatti Veyron Super Sport
1200 kuaj fuqi. Është në krye të makinave më të shtrenjta në …

[ Më shumë ]
Komentet: 0
Top posting users this week
No user
Statistikat
Forumi ka 7 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri 50n1x

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 222 artikuj v 218 temat
Kush është në linjë
2 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 2 vizitorë

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 78 më Tue Aug 13, 2019 7:34 am
Top posters
Admin
My Techno Zone - Portali I_vote_lcapMy Techno Zone - Portali I_voting_barMy Techno Zone - Portali I_vote_rcap 
Donitos
My Techno Zone - Portali I_vote_lcapMy Techno Zone - Portali I_voting_barMy Techno Zone - Portali I_vote_rcap 
FilmDROLF
My Techno Zone - Portali I_vote_lcapMy Techno Zone - Portali I_voting_barMy Techno Zone - Portali I_vote_rcap 
Rezart Lacosta
My Techno Zone - Portali I_vote_lcapMy Techno Zone - Portali I_voting_barMy Techno Zone - Portali I_vote_rcap