My Techno Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


My Techno Zone
 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Facebook prezanton App Center

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Admin
Admin


Numri i postimeve : 198
Join date : 06/05/2012
Age : 26
Location : Albania

Facebook prezanton App Center Empty
MesazhTitulli: Facebook prezanton App Center   Facebook prezanton App Center I_icon_minitimeFri May 11, 2012 1:02 pm

Facebook prezanton App Center Fb-app10
Facebook ka paralajmëruar mediat për projektin e saj të ri, dyqanin virtual të aplikacioneve të saj të cilin e ka quajtur, Facebook App Center.mediat
Sipas rrjetit social, dyqani virtual do tu mundësojë përdoruesve të gjejnë më lehtë aplikacionet sociale, ndërsa qasja në të do të bëhet përs shfletuesve të ndryshëm, nga sistemet operative iOS dhe Android.
“Sot, ne po prezantojmë App Center, vendin e ri ku njerëzit mund të gjejnë aplikacione sociale. App Center mundëson që zhvilluesit të rrisin aplikacionet e tyre, dhe që suksesi i tyre të jetë edhe më i madh” thuhet në deklaratën zyrtare të Facebook.
Për më shumë informata rreth App Center të Facebook, vizitoni faqen Facebook Developer.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://itsmy.techno-zone.net
 
Facebook prezanton App Center
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
My Techno Zone :: My Techno Zone :: Portali-
Kërce tek: