My Techno Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


My Techno Zone
 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Evrope, fillon shitja e LG Optimus L7 P700

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Admin
Admin


Numri i postimeve : 198
Join date : 06/05/2012
Age : 26
Location : Albania

Evrope, fillon shitja e LG Optimus L7 P700 Empty
MesazhTitulli: Evrope, fillon shitja e LG Optimus L7 P700   Evrope, fillon shitja e LG Optimus L7 P700 I_icon_minitimeFri May 11, 2012 1:00 pm

Evrope, fillon shitja e LG Optimus L7 P700 Lg-opt10
LG edhe zyrtarisht ka njoftuar se modeli i saj i ri i telefonit në Android, Optimus L7 P700 do të jetë në dispozicion për shitje në kontinentin e Evropës dhe Azisë.
L7 do të kushtojë rreth 300 euro, i zhbllokuar dhe pa ndonjë kontratë me operatorët mobil të vendeve të caktuara.
Optimus L7 është pjesë e linjës L të telefonave të prodhuesit të njohur LG, dhe i njëjti mbështetet nga versioni i ri i Android, Android 4.0 Ice Cream Sandwich.
Specifikat tjera të këtij modeli përfshijnë edhe ekranin e ndjeshëm në prekje me 4.3 inç WVGA IPS, rrjetet HSDPA, NFC, GPS, Wi-Fi b/g/n, DLNA, kamerën e pasme me 5MP, procesorin me 1GHz, 512MB RAM, 4GB memorie të brendshme, si dhe mbështetje për mikro SD kartelë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://itsmy.techno-zone.net
 
Evrope, fillon shitja e LG Optimus L7 P700
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
My Techno Zone :: My Techno Zone :: Portali-
Kërce tek: