My Techno Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


My Techno Zone
 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 10 lojërat më të mira të 2011

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Admin
Admin


Numri i postimeve : 198
Join date : 06/05/2012
Age : 26
Location : Albania

10 lojërat më të mira të 2011  Empty
MesazhTitulli: 10 lojërat më të mira të 2011    10 lojërat më të mira të 2011  I_icon_minitimeWed May 09, 2012 12:13 pm

10 lojërat më të mira të 2011  10lojn10
Boll me “Angry Birds” ka shumë lojëra të tjera të cilat mund të sjellin më shumë kënaqësi. Ky ka qenë vitit i 3-isht pasi "Battlefield 3," "Gears of War 3" dhe "Call of Duty: Modern Warfare 3" kanë korrur shumë sukses.

Këto kanë shitur milion kopje por sipas CNN nuk meritojnë të jenë në listën e 10 lojërave më të mira të vitit.

Rrjeti amerikan i lajmeve shkruar se vlerësim është bërë duke u nisur nga vullneti i lojtarëve për të mos hequr dorë nga asnjë skenë të lojës deri në përfundim të saj.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://itsmy.techno-zone.net
 
10 lojërat më të mira të 2011
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
My Techno Zone :: My Techno Zone :: Portali-
Kërce tek: