My Techno Zone
 
PortaliForumCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 10 makinat e se ardhmes qe ia vlen ti presesh

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Admin
Admin

Numri i postimeve : 198
Join date : 06/05/2012
Age : 23
Location : Albania

10 makinat e se ardhmes qe ia vlen ti presesh Empty
MesazhTitulli: 10 makinat e se ardhmes qe ia vlen ti presesh   10 makinat e se ardhmes qe ia vlen ti presesh I_icon_minitimeTue May 08, 2012 5:47 pm

10 makinat e se ardhmes qe ia vlen ti presesh Cherv10

Ja cilat janë 10 makinat më të mira që do të prodhohen deri në vitin 2015, duke filluar që nga Chevrolet Corvette C7, BMW M3 e re, gjenerata e nëntë e Honda Accord etj.
Sigurisht që bëhet fjalë për makina të cilat kushtojnë nga 30 mijë dollarë, siç janë Infiniti Compact Hatchback, Audi A3, Nissan Altima, Honda Accord. Më pas vijnë Chevrolet Corvette C7 dhe Chevrolet Silverado/GMC Sierra me nga 50 mijë dollarë. BMW M3 ka një çmim mbi 60 mijë dollarë por ashtu edhe Cadillac ATS-V. Ndërsa SRT Viper kushton më shumë se 94 mijë dollarë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://itsmy.techno-zone.net
 
10 makinat e se ardhmes qe ia vlen ti presesh
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
My Techno Zone :: My Techno Zone :: Portali-
Kërce tek: