My Techno Zone
 
PortaliForumCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 10 makinat më ekzotike

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Admin
Admin

Numri i postimeve : 198
Join date : 06/05/2012
Age : 23
Location : Albania

10 makinat më ekzotike  Empty
MesazhTitulli: 10 makinat më ekzotike    10 makinat më ekzotike  I_icon_minitimeWed May 09, 2012 12:08 pm

10 makinat më ekzotike  Astonm10
Për një makinë të tillë do të nevojiteshin shumë kursime ndoshta për shume është e pa arritshme. Por nga ana tjetër kënaqësia që të dhuron një makinë e tillë është e pamasë.

Bëhet fjalë për makinat më ekzotike në botë, ku ka për ndërthurje të vlerës së makinë me atë që ajo në të vërtet paraqet.

Bugatti Veyron Super Sport qëndron në krye edhe pse vlera e saj është më shumë se 2 milion dollarë. Më pas vjen Nissan GT-R dhe Aston Martin One-77. /albeu

10 makinat më ekzotike:

1. 2011 Bugatti Veyron Super Sport | Çmimi: $2.25 million
2. 2012 Nissan GT-R | Çmimi: $89,950
3. 2011 Aston Martin One-77 | Çmimi: $1.87 million
4. 2012 Jaguar XK | Çmimi: $84,500
5. McLaren MP4-12C | Çmimi: $229,000
6. 2011 Lotus Evora | Çmimi: $64,000
7. 2011 Ferrari 458 Italia | Çmimi: $225,325
8. 2011 Lotus Exige | Çmimi: $65,690
9. 2012 Mercedes-Benz SLS AMG Roadster | Çmimi: $196,100
10. 2012 Mercedes-Benz SLK-Class | Çmimi: $54,800
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://itsmy.techno-zone.net
 
10 makinat më ekzotike
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
My Techno Zone :: My Techno Zone :: Portali-
Kërce tek: