My Techno Zone
 
PortaliForumCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

January 2019
MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
CalendarCalendar
Tema Fundit
» Urim Ditelinje
Mon May 14, 2012 5:55 pm nga Admin

» Tingulli 3nt ft. Infinit record - drog per Vesh .[Lyric]
Sat May 12, 2012 6:13 am nga Admin

» Prodhohet domatja e zezë
Sat May 12, 2012 5:39 am nga Admin

» Si hiqen tatuazhet ?
Sat May 12, 2012 5:37 am nga Admin

» Renditja e gjuhëve më të folura në botë
Sat May 12, 2012 5:37 am nga Admin

» A e dini se cilat janë 50 çuditë shqiptare
Sat May 12, 2012 5:35 am nga Admin

» Mashtruesit më të mëdhenj të historisë
Sat May 12, 2012 5:34 am nga Admin

» Top 10 Organizatat Mafioze më të famshme
Sat May 12, 2012 5:25 am nga Admin

» Sunrise Inc - Mysterious Girl (Official Video)
Sat May 12, 2012 5:12 am nga Admin

Top 10 Organizatat Mafioze më të famshme
Sat May 12, 2012 5:25 am nga Admin
1. Mafia Shqiptare

2. Mafia Ruse

3. Koza Nostra Siciliane

4. Kartelet e droges Kolumbi

5. Triada Kineze

6. Jakuza Japoni
[url=https://servimg.com/image_preview.php?i=120&u=17498742]

[ Më shumë ]
Komentet: 0
Facebook prezanton App Center
Fri May 11, 2012 1:02 pm nga Admin

Facebook ka paralajmëruar mediat për projektin e saj të ri, dyqanin virtual të aplikacioneve të saj të cilin e ka quajtur, Facebook App Center.mediat
Sipas rrjetit social, dyqani virtual do tu mundësojë përdoruesve të gjejnë më lehtë aplikacionet sociale, ndërsa qasja në të do të bëhet përs shfletuesve të ndryshëm, nga …

[ Më shumë ]
Komentet: 0
Plot ultrabook nga HP
Fri May 11, 2012 1:02 pm nga Admin

HP ofertën e vet e freskoi me disa portativ interesant. Risi janë modelet në linjat Envy Spectre XT, Envy Sleekbook, Envy Ultrabook dhe Elitebook Folio.
Envy Spectre XT vjen në shtëpizë krejtësisht metalike me trashësinë prej 14.5 mm, e pesha e tij është 1.4 kg. Portativi është i pajisur me ekran 13.3-inçësh, vjen me SSD prej …

[ Më shumë ]
Komentet: 0
Evrope, fillon shitja e LG Optimus L7 P700
Fri May 11, 2012 1:00 pm nga Admin

LG edhe zyrtarisht ka njoftuar se modeli i saj i ri i telefonit në Android, Optimus L7 P700 do të jetë në dispozicion për shitje në kontinentin e Evropës dhe Azisë.
L7 do të kushtojë rreth 300 euro, i zhbllokuar dhe pa ndonjë kontratë me operatorët mobil të vendeve të caktuara.
Optimus L7 është pjesë e linjës L të …

[ Më shumë ]
Komentet: 0
Dota 2 Chuck Norris :P
Thu May 10, 2012 4:56 pm nga Admin

New Player ahahhaha Very Happy

Komentet: 2
Shumica me smartphone
Wed May 09, 2012 6:21 pm nga Admin

Sipas hulumtimit të fundit të tregut amerikan të cilin e kreu Nielsen, smartphonet po shiten më mirë se telefonat e zakonshëm. Gjatë çerekut të parë të këtij viti 50.4% e blerësve ka vendosur të blej smartphone që është rritje krahasuar me rezultatin prej 47.8% nga vitit i kaluar.
Gjithashtu, hulumtimi tregoi edhe sistemet më …

[ Më shumë ]
Komentet: 0
Google Play mbetet prapa App Store
Wed May 09, 2012 6:19 pm nga Admin

Dyqani virtual i aplikacioneve mobile, Google Play ka arritur në 15 miliardë shkarkime, shkruan TechCrunch.
Shifrat e fundit që Google i prezantoi në janar, për aplikacionet e shkarkuara në Android Market, siç njihej më herët, ishin 11 miliardë.
Megjithatë, edhe pse këto shifra mund të duken shumë të mëdha, rivali i saj …

[ Më shumë ]
Komentet: 0
10 lojërat më të mira të 2011
Wed May 09, 2012 12:13 pm nga Admin

Boll me “Angry Birds” ka shumë lojëra të tjera të cilat mund të sjellin më shumë kënaqësi. Ky ka qenë vitit i 3-isht pasi "Battlefield 3," "Gears of War 3" dhe "Call of Duty: Modern Warfare 3" kanë korrur shumë sukses.

Këto kanë shitur milion kopje por sipas CNN nuk meritojnë të jenë në …

[ Më shumë ]
Komentet: 0
10 makinat më të shtrenjta në botë
Wed May 09, 2012 12:11 pm nga Admin

Edhe pse jemi në krizë ekonomike kjo nuk do të thotë se nuk ka më makina super të shtrenjta. Por cilat janë këto makina? Revista “Forbes” në këtë fundvit ka publikuar listën me 10 makinat më të shtrenjta të vitit 2011. /albeu/

Bugatti Veyron Super Sport
1200 kuaj fuqi. Është në krye të makinave më të shtrenjta në …

[ Më shumë ]
Komentet: 0
Top posting users this week
Statistikat
Forumi ka 7 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri 50n1x

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 222 artikuj v 218 temat
Kush është në linjë
1 Përdorues në Linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 1 vizitor

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 6 më Tue May 08, 2012 6:44 pm
Top posters
Admin
 
Donitos
 
FilmDROLF
 
Rezart Lacosta