My Techno Zone
 
PortaliForumCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Urban Explorer Me Trita Shqip

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Admin
Admin

Numri i postimeve : 198
Join date : 06/05/2012
Age : 23
Location : Albania

Urban Explorer Me Trita Shqip Empty
MesazhTitulli: Urban Explorer Me Trita Shqip   Urban Explorer Me Trita Shqip I_icon_minitimeTue May 08, 2012 5:05 pm

Urban Explorer Me Trita Shqip Wpa09510

Një ankth për të eksploruar botën misterioze të fshehur nën metropolin
Gjerman, Berlin, një grup ndërkombëtar prej katër kërkuesish urbanë ftojnë
një udhëzues vendas, Krisin, i cili i çon ata në labirintete e tuneleve dhe
fortifikimeve nëntokësore nën qytetin e Berlinit. Kur udhëzuesi i tyre pëson
një rënie të keqe, dy nga vajzat në grup shkojnë jashtë për të kërkuar
ndihmë, ndërsa Denisi, qëndron prapa. Armin, një ish roje kufiri i Gjermanisë
Lindore shfaqet papritmas nga hiçi. Nga dëshpërimi i dukshëm, Denisi lejon
Armin ti çojë ata dhe udhëzuesin e tyre pa ndjenja në një vend të sigurt dhe
është në këtë moment që Denisi kupton se ai ka bërë vetëm gabimin më të
madh të jetës së tij!

Download&Watch : http://filmahd.com/urbanexplorer.html
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://itsmy.techno-zone.net
 
Urban Explorer Me Trita Shqip
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
My Techno Zone :: Music&Video :: Kinemaja Boterore-
Kërce tek: