My Techno Zone
 
PortaliForumCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Filmi i fshehur ne Xp.

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Admin
Admin

Numri i postimeve : 198
Join date : 06/05/2012
Age : 23
Location : Albania

Filmi i fshehur ne Xp. Empty
MesazhTitulli: Filmi i fshehur ne Xp.   Filmi i fshehur ne Xp. I_icon_minitimeTue May 08, 2012 2:21 pm

Per te par filmin, shkojm te run dhe shkruajm Telnet towel.blinkenlights.nl dhe shtypim enter, pastaj presim rreth 20-30 sekonda dhe filmi fillon...
Shikim te kendshem Laughing Laughing Laughing Laughing
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://itsmy.techno-zone.net
 
Filmi i fshehur ne Xp.
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
My Techno Zone :: Apps&Games :: Tutoriale Te Ndryshme-
Kërce tek: