My Techno Zone
 
PortaliForumCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 “Te dua”, meshkujt e thone te paret

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Admin
Admin

Numri i postimeve : 198
Join date : 06/05/2012
Age : 23
Location : Albania

“Te dua”, meshkujt e thone te paret Empty
MesazhTitulli: “Te dua”, meshkujt e thone te paret   “Te dua”, meshkujt e thone te paret I_icon_minitimeTue May 08, 2012 5:31 pm

“Te dua”, meshkujt e thone te paret Couple10
Shumëkush mendon se në lidhjet e dashurisë, fjalën magjike “të dua” të parat e thonë femrat, mirëpo një hulumtim i realizuar së fundi ka treguar se emocionet, nëpërmjet fjalëve, të parët i shprehin meshkujt.
Sipas ekspertëve britanikë, meshkujt fillojnë të mendojnë për t’i shprehur ndjenjat e tyre shtatë javë para femrave dhe po në këtë periudhë thonë “të dua”.
Koha kur partnerët do t’ia pranojnë dashurinë njëri-tjetrit, në masë të madhe, varet nga ajo nëse kanë pasur marrëdhënie seksuale.
Thuhet se meshkujt janë shumë më të lumtur nëse i dëgjojnë fjalët magjike para se të kenë pasur marrëdhënie seksuale, ndërsa femrat dëshirojnë që partneri t’u thotë “të dua” pasi të kenë qenë intimë me njëri-tjetrin.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://itsmy.techno-zone.net
 
“Te dua”, meshkujt e thone te paret
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
My Techno Zone :: Lajme :: Kuriozitete-
Kërce tek: