My Techno Zone
 
PortaliForumCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Lamborghini, tani edhe fuoristrade

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Admin
Admin

Numri i postimeve : 198
Join date : 06/05/2012
Age : 23
Location : Albania

Lamborghini, tani edhe fuoristrade Empty
MesazhTitulli: Lamborghini, tani edhe fuoristrade   Lamborghini, tani edhe fuoristrade I_icon_minitimeTue May 08, 2012 4:21 pm

Lamborghini, tani edhe fuoristrade Car510
Prodhuesi i makinave “Lamborghini” ka prezantuar në Pekin modelin e ri URUS, një makinë me pamje personale dhe shumë agresive, që shënon hyrjen e llojit në familjen e fuoristradave.
“URUS përbën një pikë të re referimi në segmentin e makinave sportive, falë dizajnit ekskluziv, me një impakt të fuqishëm në brendësi dhe me performanca në një nivel të jashtëzakonshëm”, thuhet në një komunikatë të kompanisë.
URUS do të jetë modeli i parë i “Lamborghini” që do të përdoret si makinë familjare, një pozicionim që mundëson zgjerimin e gamës së klientëve.
Tregjet kryesore ku URUS do të prezantohet, me një prodhim prej 3 mijë njësish në vit, janë Shtetet e Bashkuara, Britania e Madhe, Gjermania, Rusia, Lindja e Mesme dhe Kina.
Megjithatë, nuk do të jetë çudi nëse makina e re do të shihet në rrugët e Shqipërisë, ku pavarësisht nivelit modest ekonomik, automjetet luksoze glojnë në rrugët e qyteteve.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://itsmy.techno-zone.net
 
Lamborghini, tani edhe fuoristrade
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
My Techno Zone :: My Techno Zone :: Portali-
Kërce tek: