My Techno Zone
 
PortaliForumCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Free Download Adobe Premier For Free!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
FilmDROLFNumri i postimeve : 3
Join date : 08/05/2012

Free Download Adobe Premier For Free! Empty
MesazhTitulli: Free Download Adobe Premier For Free!   Free Download Adobe Premier For Free! I_icon_minitimeWed May 09, 2012 7:56 pm

Free Download Adobe Premier For Free! Premiere_cs3-main
Shum Nga Ju Kane Kerkuar programin e montazhit!

dhe ky eshte Adobe Premier Cs5!
Dhe sot do ju treoj se si ta shkarkoni dhe ta instaloni kete program FALAS!

Per Cfar Sherben Adobe Premier Cs5??

Adobe premier sherben per te ber montim e videove nga njera skene te tjetra! ne Formatin HD!

Per ta shakarkuar kete program http://www.adobe.com/cfusion/tdrc/index.cfm?product=premiere_pro
Dhe per te shkarkuar CRACK mediafire.com ?8jb5g70cx84olxo

Per me shum ju mund te shikonii kete VIDEO!

Per cdo kerkese te tuajen ne do ju pergjigjemi!

DROLF Film
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Free Download Adobe Premier For Free!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
My Techno Zone :: My Techno Zone :: Drolf Film-
Kërce tek: