My Techno Zone
 
PortaliForumCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Një burre ishte bërë tap

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Admin
Admin

Numri i postimeve : 198
Join date : 06/05/2012
Age : 23
Location : Albania

Një burre ishte bërë tap Empty
MesazhTitulli: Një burre ishte bërë tap   Një burre ishte bërë tap I_icon_minitimeTue May 08, 2012 2:54 pm

Një burre ishte bërë tap dhe doli para pasqyres dhe pa veten e tij dhe tha:"U hajduti". Zbriti poshte dhe i tha një polici: "Tek shtepia ime ndodhet një hajdut". Kur shkoi polici para pasqyres tha:"O budall por ja ku e paske ...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://itsmy.techno-zone.net
 
Një burre ishte bërë tap
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
My Techno Zone :: Argetimi :: Barcaleta-
Kërce tek: