My Techno Zone
 
PortaliForumCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Ishin 2police

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Admin
Admin

Numri i postimeve : 198
Join date : 06/05/2012
Age : 23
Location : Albania

Ishin 2police Empty
MesazhTitulli: Ishin 2police   Ishin 2police I_icon_minitimeTue May 08, 2012 2:53 pm

Ishin 2 polic, njeri gjeti 3 bomba dhe i tha hajde do i dorzojm ne rajon. Ok i tha ky por nqs na plas ndonje ne dore. - I themi shefit gjetem dy!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://itsmy.techno-zone.net
 
Ishin 2police
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
My Techno Zone :: Argetimi :: Barcaleta-
Kërce tek: