My Techno Zone
 
PortaliForumCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Shqiptari dhe greku

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Rezart LacostaNumri i postimeve : 3
Join date : 09/05/2012
Age : 24
Location : Albania

Shqiptari dhe greku  Empty
MesazhTitulli: Shqiptari dhe greku    Shqiptari dhe greku  I_icon_minitimeWed May 09, 2012 2:13 pm

Greku tu bo zi i zgjut e i shathet i thot shqiptarit ...

Ma jep Mu ni cop Hekuri e te boj ni anje gjigande .

Ndresa shqiptari ja kthen ...

Ma jep mu motren tate te te boj gjith ekujpazhin :PPP
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Shqiptari dhe greku
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
My Techno Zone :: Argetimi :: Barcaleta-
Kërce tek: