My Techno Zone
 
PortaliForumCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Hitleri i varur nga kokaina?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Admin
Admin

Numri i postimeve : 198
Join date : 06/05/2012
Age : 23
Location : Albania

Hitleri i varur nga kokaina? Empty
MesazhTitulli: Hitleri i varur nga kokaina?   Hitleri i varur nga kokaina? I_icon_minitimeWed May 09, 2012 12:19 pm

Hitleri i varur nga kokaina? Hitler10
Disa dokumente të zbuluara që do të shfaqen në një ankand në Connecticut të Shteteve të Bashkuara, shkruajnë se Adolf Hitler ka qenë i varur nga kokaina, ka pasur probleme me jetën seksuale dhe ka vuajtur nga fryrja e barkut.

Thuhet se këto të dhëna janë nxjerrë nga kartoni shëndetësor i liderit nazist. Dokumentet tregojnë se ai kishte përdorur rreth 28 lloje barnash gjatë periudhës së shkatërrimit të ‘perandorisë’ së tij, ndërsa kokainën e ka përdorur “për të mjekuar sinuset dhe fytin”.

Hitlet ka qenë i njohur edhe për faktin se gjatë darkave me gjeneralët e tij ka lëshuar gazra për shkak të problemeve me fryrje të zorrëve, shkruhet në këto dokumente amerikane.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://itsmy.techno-zone.net
 
Hitleri i varur nga kokaina?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
My Techno Zone :: Lajme :: Kuriozitete-
Kërce tek: