My Techno Zone
 
PortaliForumCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Ferrari 360 Spider i Schwarzenegger eshte ne shitje ne eBay

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Admin
Admin

Numri i postimeve : 198
Join date : 06/05/2012
Age : 23
Location : Albania

Ferrari 360 Spider i Schwarzenegger eshte ne shitje ne eBay Empty
MesazhTitulli: Ferrari 360 Spider i Schwarzenegger eshte ne shitje ne eBay   Ferrari 360 Spider i Schwarzenegger eshte ne shitje ne eBay I_icon_minitimeTue May 08, 2012 9:37 pm

Ferrari 360 Spider i Schwarzenegger eshte ne shitje ne eBay Ferrar11
Eshte nxjerre ne shitje ne eBay Ferrari 360 Modena Spider qe i perket guvernatorit te California-s Arnold Schwarzenegger. Pas 17 ditesh ne faqen e internetit, oferta ka arritur shifren 92 450 dollare, rreth 70 230 euro.

Ferrari 360 Modena Spider, edhe pse eshte nje model i dale prej rreth nje viti, eshte nje makine sportive magjepsese, pasardhese e nje marke legjendare.

Fakti qe i perket nje personi te famshem si ish-aktori dhe guvernatori te California-s Arnold Schwarzenegger, e ben objektin edhe me shume te deshiruar per koleksionistet.

Automjeti i ekspozuar prane Maserati ne California eshte me kilometrazh 19 345 km. Ka ngjyre gri ne argjend metalizato, me veshje te brendshme lekure te zeze dhe eshte e ruajtur ne gjendje te mire.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://itsmy.techno-zone.net
 
Ferrari 360 Spider i Schwarzenegger eshte ne shitje ne eBay
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
My Techno Zone :: My Techno Zone :: Portali-
Kërce tek: