My Techno Zone
 
PortaliForumCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 99-vjecari ndan gruan per tradhti

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Admin
Admin

Numri i postimeve : 198
Join date : 06/05/2012
Age : 23
Location : Albania

99-vjecari ndan gruan per tradhti Empty
MesazhTitulli: 99-vjecari ndan gruan per tradhti   99-vjecari ndan gruan per tradhti I_icon_minitimeTue May 08, 2012 8:58 pm

99-vjecari ndan gruan per tradhti Old-p10

Bashkëshortët italianë do të bëhen së shpejti çifti më i vjetër që është ndarë në botë pasi 99-vjeçari i quajtur si Antonio K, zbuloi se bashkëshortja e tij Rosa (96-vjeçare) ka pasur një lidhje jashtë martesore në vitet ‘40 të shekullit të shkuar.
Antonio në prag të Krishtlindjeve kishte pastruar dollapin dhe aty kishte zbuluar tradhtinë e vjetër 70 vjeçare. Në një sirtar gjeti letrat që Rosa ia kishte shkruar dashnorit. Menjëherë pas kësaj , Antonio vendosi t’i japë fund martesës së tij 77 vjeçare me Rosën.
Rosa pranoi se e kishte tradhtuar, por nuk mundi ta bindte bashkëshortin që të hiqte dorë nga shkurorëzimi.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://itsmy.techno-zone.net
 
99-vjecari ndan gruan per tradhti
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
My Techno Zone :: Lajme :: Kuriozitete-
Kërce tek: