My Techno Zone
 
PortaliForumCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Vendet ku humbim celularin

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Admin
Admin

Numri i postimeve : 198
Join date : 06/05/2012
Age : 23
Location : Albania

Vendet ku humbim celularin Empty
MesazhTitulli: Vendet ku humbim celularin   Vendet ku humbim celularin I_icon_minitimeTue May 08, 2012 8:55 pm

Vendet ku humbim celularin Mob-lo10
Një studim spanjoll ka zbuluar vendet ku njerëzit humbasin aparatët celularë dhe datat kur ndodh më shpesh një gjë e tillë.
Zyrat, restorantet dhe lokalet janë vendet më të zakonshme ku humbet celulari, ndërsa Krishtlindjet dhe Viti i Ri janë datat që duhet të kemi kujdes. Sipas studimit, çdo ditë humbin 7 milionë celularë në të gjithë botën.
Shtetet e Bashkuara të Amerikës janë vendi ku humbasin më shumë celularë. Në Nju Jork vendi ku humbasin më shumë aparatët janë fast-food-et, ndërsa në San Francisko kafenetë.
Ndërsa Siatëlli, Filadelfia, Mançesteri, Amsterdami, Praga, Dehli dhe Xhakarta janë qytetet ku banorët e humbin më shpesh celularin e tyre: plot dy herë brenda vitit.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://itsmy.techno-zone.net
 
Vendet ku humbim celularin
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
My Techno Zone :: Lajme :: Kuriozitete-
Kërce tek: