My Techno Zone
 
PortaliForumCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Shpejto hapjen e folderave ne My Computer

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Admin
Admin

Numri i postimeve : 198
Join date : 06/05/2012
Age : 23
Location : Albania

Shpejto hapjen e folderave ne My Computer Empty
MesazhTitulli: Shpejto hapjen e folderave ne My Computer   Shpejto hapjen e folderave ne My Computer I_icon_minitimeTue May 08, 2012 2:27 pm

Ndonjeher kur hapni My Computer ju ndodh qe folderat shfaqen ngadal ,kjo ndodh per shkak se Windows Xp ne menyre automatike kerkon per Network file.
Per ta shpejtuar kete veprim, vepro keshtu, si fillim shkojm te My Computer dhe klikojm te Tools dhe aty na del nje menu e vogel ku do klikojm te Folder Options pastaj ate tabela qe do na dali aty klikojm te View pastaj heqim ate shenjen nga Automatically search for network folders and printers pastaj klikojm Aply, pastaj OK dhe i bejm ristart pc, dhe mbasi bem ristart do te shikoni qe folderat aty hapen me shpejt...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://itsmy.techno-zone.net
 
Shpejto hapjen e folderave ne My Computer
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
My Techno Zone :: Apps&Games :: Tutoriale Te Ndryshme-
Kërce tek: