My Techno Zone
 
PortaliForumCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Subtitle Workshop - program per titra ne DivX

Shko poshtë 
AutoriMesazh
FilmDROLFNumri i postimeve : 3
Join date : 08/05/2012

Subtitle Workshop - program per titra ne DivX Empty
MesazhTitulli: Subtitle Workshop - program per titra ne DivX   Subtitle Workshop - program per titra ne DivX I_icon_minitimeTue May 08, 2012 6:29 pm

Me Subtitle Workshop ju mund te kryeni operacione te ndryshme ne titra (te pranishem ne nje skedar te veçante, per shembull .srt), duke perfshire ndryshimin e madhesise, stilin e shkrimit, ngjyrat, etj., Por edhe gjera me komplekse, per shembull te redaktoje tekstin ose te ndryshoje

sinkronimin me video. Gjithçka behet ne nje menyre shume te ngjashme me SubMagic , i shenuar ne kategorine e titrave, nderfaqja grafike eshte e mire, edhe pse jo aq e bukur dhe me plot ngjyra si SubMagic.

Operacionet qe mund te kryhen jane te shumta, kerkim dhe ne zevendesim te tekstit, sinkronizim, dhe modifikimi i vete nentitujve.

Mbeshtet 56 formate te ndryshem nentitujsh dhe eshte shume i lehte per te kthyer nga nje format ne nje tjeter. Ne pergjithesi eshte nje program shume i vlefshem.

shkarko programin
Per ta shkarkuar kliko ketu
Subtitle Workshop - program per titra ne DivX Swss01

Li nku per ta shkarkuar => http://subtitle-workshop.en.softonic.com/
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Subtitle Workshop - program per titra ne DivX
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
My Techno Zone :: My Techno Zone :: Drolf Film-
Kërce tek: